Kimdir?

Glowell Gayrimenkul’un kurucu ortaklarından olan Cem KOÇYİĞİTOĞLU, 1968 yılında Ankara ‘da doğmuştur. Lisans eğitim sürecini Gazi Üniversitesi Turizm Fakültesinde tamamlamıştır.

Başarıları

1988 yılından günümüze, işveren olarak gayrimenkul sektörü ve ticareti içerisinde aktif rol almaktadır. Uzun yıllara dayanan deneyimleriyle kariyeri boyunca birçok başarıya imza atmıştır.

Gayrimenkul Sektöründe yaptığı çalışmalardan bir kısmını şu şekilde sıralayabiliriz;

Türkiye’de bulunan sayılı Holdinglere danışmanlık hizmetinde bulunmuştur.
Global gıda şirketlerinin Ankara içindeki gayrimenkul danışmanlıklarını yönetmiştir.
Banka, baz istasyonları, fast-food gibi kurumsal firmaların kiralama, altyapı ve çözüm ortaklıklarını sağlamıştır.
Ticaret Mahkemelerine ve bankalara bilir kişilik yapmıştır.
Yatırım şirketleri için özel fizibilite raporlarını hazırlayarak gelişimlerinde öncülük etmiştir.
Türkiye genelinde MYK(Seviye 5) sınavları düzenlemiş, yine çeşitli şehirlerde etkinliklerde konuşmacı olarak davet edilmiş ve mesleki sınavları konu alan eğitimler vermiştir.
Ulusal Kanallarda (Show TV, Kanal D, CNN Türk) Gayrimenkul ve yatırım alanlarında röportajlar vererek paylaşımlarda bulunmuş ayrıca Tivi-6 da haftalık programlarla var olan tecrübelerini geniş kitlelere aktarmıştır.

Cem KOÇYİĞİTOĞLU kariyeri boyunca sektöründe sağladığı başarılar ve katkılarıyla birlikte gayrimenkul alanında tanınmış kişiler arasında yer almaktadır.

Ortaklarıyla birlikte kurduğu Glowell Gayrimenkul ile birlikte yenilikçi ve güçlü adımlara imza atmak için yola çıkmışlardır.