Kimdir?

Glowell Gayrimenkul’un kurucu ortaklarından olan Serap AYTEKİN, öğrencilik hayatını ilk okuldan üniversiteye kadar Ankara’da tamamlamıştır.

Başarıları

Türkiye’nin sayılı kurum ve kuruluşlarından ‘’satış stratejileri, pazarlama eğitimi, etkili ileLşim…’’ gibi sektörüne yönelik eğitimler ve serLfikalar alarak mesleki donanımını üst noktalara çıkarıp iş hayatında başarı odaklı çalışmaların öncüsü oldu.

Meslek hayatının başlangıç kısmını İstanbul’da sonrasında da Ankara’da devam ettiren Serap AYTEKİN, orta ve üst düzey yöneticilik yaparak çalışma hayatında birçok başarılı projeye imza atmıştır.

2002 yılında kendine ait şirkeLni kurmuştur ve bununla birlikte gıda, tekstil, bilişim başta olmak üzere farklı alanlarda faaliyet gösteren firmalara ve kuruluşlara danışmanlık ve eğiLmler vermiştir.
2017 yılında kurulan AYTEKİN Yapı İnşaat markasıyla birlikte gerçekleştirdiği başarılı projelerine, yine inşaat ve aynı zamanda anahtar teslim yapı-dekorasyon faaliyetleriyle pozitif iş birlikleri sunmaya devam etmektedir.
Birçok sosyal etkinlikte ve sorumluluk projelerinde öncülük sağlayan Serap Hanım Genç Girişim ve YöneLşim Derneği bünyesinde Yönetim Kurulu Üyesi olarak yer almaktadır.

Ortakları ile kurdukları Glowell Gayrimenkul markası ile geçmiş tecrübeleri ve öncülüğüyle fark yaratan birçok çalışmaya imza atmıştır.